Diamantové korunky NORTON Clipper pro vrtání do žuly a kamene

Diamantové jádrové korunky NORTON Clipper přináší díky nové patentované technologii i-HD výrazně vyšší životnost segmentů a rychlost posuvu prakticky ve všech materiálech. Vzhledem k široké nabídce jádrových korunek nabízí značka NORTON Clipper řešení po každou aplikaci.

 

Přednosti diamantových jádrových korunek:

  • Vynikající poměr cena / výkon v řezu
  • Životnost a zvýšená rychlost posuvu díky technologii i-HD
  • Pravidelné inovace a použití pro široké spektrum materiálů

 

JÁDROVÉ KORUNKY DORUČUJEME ZDARMA! Skladové položky na druhý den.

Diamantové jádrové korunky NORTON Clipper do kamene a žuly

Použití:  Žula, přírodní kámen

               Délka tubusu 450 mm, upínání 1 1/4" UNC matice, segment 7 mm

 

Diamantová jádrová korunka NORTON PRO CB Granit je výkonný vrták s rychlejším posuvem do řezu. Jádrová korunka s pájeným segmentem speciálně navržená pro mokré vrtání žuly a přírodního kamene.

  • Zaváděcí břit pro rychlejší posuv a dlouhou životnost

 

Představení moderní technologie i-HDTM  jádrových korunek značky NORTON Clipper

 

Moderní technologie i-HDTM předního světového výrobce diamantových kotoučů a jádrových korunek NORTON Clipper přináší revoluční diamantové jádrové korunky s extrémní rychlostí vrtání, prodlouženou životností a vyšší bezpečností práce.


Technologie známá jako "i-HDTM technology" (Infiltrated High Density technology) ve spojení s patentovanou metodou laserového vaření segmentů je ohromným průlomem na poli diamantových jádrových korunek v uplynulém století. Díky mnohaletým zkušenostem, vývoji a výzkumu této technologie přináší našim zákazníkům unikátní výkon, výrazné snížení provozních nákladů, zvýšenou bezpečnost a široké možnosti uplatnění.


Infiltrace dosahuje vysoké a jednotné hustoty diamantových zrníček napříč celým segmentem bez využití vysokého tlaku, kterého se používá u standardního procesu výroby diamantových korunek. Tato metoda umožňuje společnosti NORTON vyrábět velmi robustní segmenty, které se rovnoměrně opotřebovávají rovnoměrně a při vyšších řezných rychlostech dosahují vyšší rychlosti vrtání.

Zrníčka diamantu tvoří nedílnou součást struktury segmentu jádrové korunky. Během patentovaného procesu výroby specifické pojivo impregnuje jádro struktury a váže do segmentu diamantová zrníčka. Tím je zaručeno optimální využití diamantových zrníček, což přináší diamantovým korunkám výrazně delší životnost.

Optimalizovaný výrobní proces znamená také rozšířené možnosti v navrhování segmentů, což vede k rozmanitosti tvarů diamantových segmentů a diamantových korunek. Tyto možnosti umožňují navrhovat segmenty a jádrové korunky tak, aby co nejlépe vyhovovaly specifickým aplikacím a potřebám řezaných materiálům.


Diamantové kotouče NORTON

heureka

Hodnocení obchodu

100% star star star star star

Obchod diamantove-rezani.cz hodnotilo 22 zákazníků

Naposled přidané hodnocení:

  • Ověřený zákazník

    26. 3. 2024

  • Ověřený zákazník

    30. 11. 2023

Nákup na splátky s odkladem

essox
mapa ČR

Dodáváme do celé ČR i na slovensko

Produkty skladem odesíláme do 24 hodin

Máme 30 let zkušeností

Autorizovaný prodej a servis diamantových kotoučů a strojů pro diamantové řezání a jádrové vrtání NORTON Clipper. Máme více jak 30 let zkušeností v oboru diamantového řezání a vrtání. Nabízíme profesionální technické řešení nejen pro průmyslové aplikace, ale také pro řemeslníky nebo soukromé užití.

Sociální sítě

Sociální sítě

Copyright © 2023 MANEK stavební stroje spol. s r.o