Diamantové prstýnky NORTON Clipper O´TIP pro jádrové korunky

O´TIP -  patentovaná technologie rychlé renovace pro jádrové korunky

 

Segment jádrové korunky - prstýnek je připevněn k tubusu stříbrným pojivem a je snadno oddělitelný od těla korunky. V případě opotřebení jej lze rychle vyměnit přímo na stavbě za přibližně 10 minut. Renovaci jádrové korunky zvládne běžný pracovník. Prstýnek O´tip lze připevnit i na běžný tubus korunek jiných značek. Hlavní výhodou systému je příznivá cena a především rychlost renovace. 

 

DOPRAVA DIAMANTOVÝCH KORUNEK JE ZDARMA!  U skladových zásob k dodání na druhý den.

 

Jádrové korunky a prstýnky pro renovaci NORTON O´Tip

Použití: Beton, armovaný beton

 

Prstýnek pro rychlou renovaci diamantové korounky se segmentem X3 využívá unikátní konfigurace pojiva a diamantového zrna. Nový revoluční tvar segmentu s dvojicí drážek s břity přináší podstatné zvýšení výkonu: snadnější kontakt a zavrtávání, 20% nárůst rychlosti posuvu než u standardních typů. Videoukázka rychlosti renovace.

  • O´TIP prstýnek s patentovaným segmentem Dynamic 10 mm
  • O 20% rychlejší posuv a vysoká životnost

 

Představení moderní technologie i-HDTM  značky NORTON Clipper

 

Moderní technologie i-HDTM předního světového výrobce diamantových kotoučů a jádrových korunek NORTON Clipper přináší revoluční diamantové jádrové korunky s extrémní rychlostí vrtání, prodlouženou životností a vyšší bezpečností práce.


Technologie známá jako "i-HDTM technology" (Infiltrated High Density technology) ve spojení s patentovanou metodou laserového vaření segmentů je ohromným průlomem na poli diamantových jádrových korunek v uplynulém století. Díky mnohaletým zkušenostem, vývoji a výzkumu této technologie přináší našim zákazníkům unikátní výkon, výrazné snížení provozních nákladů, zvýšenou bezpečnost a široké možnosti uplatnění.


Infiltrace dosahuje vysoké a jednotné hustoty diamantových zrníček napříč celým segmentem bez využití vysokého tlaku, kterého se používá u standardního procesu výroby diamantových korunek. Tato metoda umožňuje společnosti NORTON vyrábět velmi robustní segmenty, které se rovnoměrně opotřebovávají rovnoměrně a při vyšších řezných rychlostech dosahují vyšší rychlosti vrtání.

Zrníčka diamantu tvoří nedílnou součást struktury segmentu jádrové korunky. Během patentovaného procesu výroby specifické pojivo impregnuje jádro struktury a váže do segmentu diamantová zrníčka. Tím je zaručeno optimální využití diamantových zrníček, což přináší diamantovým korunkám výrazně delší životnost.

Optimalizovaný výrobní proces znamená také rozšířené možnosti v navrhování segmentů, což vede k rozmanitosti tvarů diamantových segmentů a diamantových korunek. Tyto možnosti umožňují navrhovat segmenty a jádrové korunky tak, aby co nejlépe vyhovovaly specifickým aplikacím a potřebám řezaných materiálům.


Diamantové kotouče NORTON

 

 

 

heureka

Hodnocení obchodu

100% star star star star star

Obchod diamantove-rezani.cz hodnotilo 22 zákazníků

Naposled přidané hodnocení:

  • Ověřený zákazník

    26. 3. 2024

  • Ověřený zákazník

    30. 11. 2023

Nákup na splátky s odkladem

essox
mapa ČR

Dodáváme do celé ČR i na slovensko

Produkty skladem odesíláme do 24 hodin

Máme 30 let zkušeností

Autorizovaný prodej a servis diamantových kotoučů a strojů pro diamantové řezání a jádrové vrtání NORTON Clipper. Máme více jak 30 let zkušeností v oboru diamantového řezání a vrtání. Nabízíme profesionální technické řešení nejen pro průmyslové aplikace, ale také pro řemeslníky nebo soukromé užití.

Sociální sítě

Sociální sítě

Copyright © 2023 MANEK stavební stroje spol. s r.o