O společnosti


Společnost NORTON byla založena ve Worcesteru ve statě Massachusetts v roce 1885. Od té doby rozšířil
NORTON celosvětově své působení a v současné době je největším a inovačně nejpřínosnějším výrobcem brusiva na světě, s výrobními závody a prodejními organizacemi na každém kontinentě.

 

 

Společnost NORTON je jediným výrobcem brusiva zaměřeným na všechny tři hlavni obory brusiva: pojené brusivo, brusivo na podložce a diamantové nástroje.

 

 

Značka NORTON je součástí skupiny Saint-Gobain, jedné z největších produkčních společností světa.
 

 

Společnost NORTON založila svoji evropskou výrobu diamantového nářadí v Lucemburku v roce 1963.
Značka CLIPPER zahrnuje i nabídku stavebních strojů včetně stolových kamenických pil, řezačů spár, hladiček betonu, podlahových brusek, vrtacích souprav a obkladačských pil. NORTON nabízí spotřební diamantové nářadí včetně laserem svařovaných diamantových kotoučů a jádrových vrtáků.

 

 

Začátkem osmdesátých let pronikl NORTON do stavebního průmyslu se svojí revoluční technologií laserového svařování diamantových segmentů. Zavedením těchto nových výrobních procesů významně stoupla bezpečnost a větší využitelnost diamantových nástrojů.
  

 

S intenzivními investicemi do výzkumu a vývoje dosahuje NORTON postupně takových technických parametrů svých výrobků, které je staví do předních pozic na trhu. Diamantové nářadí NORTON řeže rychleji a vydrží déle než konkurenční výrobky.

 

 

 

           

      
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

heureka

Hodnocení obchodu

100% star star star star star

Obchod diamantove-rezani.cz hodnotilo 22 zákazníků

Naposled přidané hodnocení:

  • Ověřený zákazník

    26. 3. 2024

  • Ověřený zákazník

    30. 11. 2023

Nákup na splátky s odkladem

essox
mapa ČR

Dodáváme do celé ČR i na slovensko

Produkty skladem odesíláme do 24 hodin

Máme 30 let zkušeností

Autorizovaný prodej a servis diamantových kotoučů a strojů pro diamantové řezání a jádrové vrtání NORTON Clipper. Máme více jak 30 let zkušeností v oboru diamantového řezání a vrtání. Nabízíme profesionální technické řešení nejen pro průmyslové aplikace, ale také pro řemeslníky nebo soukromé užití.

Sociální sítě

Sociální sítě

Copyright © 2023 MANEK stavební stroje spol. s r.o