Máme 25 let zkušeností

O společnosti - text HP

O společnosti MANEK stavební stroje spol. s r.o.

Autorizovaný prodej a servis stavebních strojů a diamantových nástrojů značky NORTON Clipper.

Prodáváme diamantové nástroje - řezací a brusné kotouče a korunky. Diamantové kotouče na beton, armovaný beton, asfalt a živici, obklady, dlažby, keramiku, zámkovou dlažbu, přírodní kámen, mramor, čedič, šamot, sklo, čerstvý beton, na žáruvzdorné vyzdívkové materiály, tiché diamantové kotouče NORTON Silencio. Řezné abrazivní kotouče NORTON Vulkan na ocel, kámen a litinu. Segmenty pro renovaci diamantových jádrových korunek a kotoučů. Diamantové kotouče řady NORTON Nimbus.


Prodáváme stolové pily, pily pro obkladače, obkladačské pily, průmyslové kamenické pily, blokové pily na porotherm, řezače spár, podlahové brusky, hladičky na beton, jádrové vrtání, stojany a motory, drážkovací pily, průmyslové vysavače, stěnové pily.


Provádíme autorizovaný servis a opravy strojů a techniky NORTON Clipper, dodáváme originální náhradní díly a příslušenství. Zboží prodáváme i na splátky.

 

V rámci spolupracujících firem zprostředkujeme pronájem mobilních elektrocentrál a dieselových generátorů. Zprostředkujeme prodej a servis elektrocentrál Medved a HONDA, stavebních strojů pro diamantové řezání a vrtání a topidel Master. Vibrační technika a ponorné vibrátory Atlas Copco Husqvarna. Protlačovací zemní rakety Terma MAX.