Přerovská 68, 779 00 Olomouc 585 316 220 info@manek.cz
Hviezdoslavova 41, 627 00 Brno-Slatina 776 195 303 infobrno@manek.cz
CZ
Zobrazit menu
Zobrazit sortiment
Norton Clipper Máme 20 let zkušeností

Stolové pily NORTON Clipper

 

Vysoká variabilita použití. Přesnost řezu a spolehlivost při práci. Kvalitní servisní zázemí. Stolové pily od společnosti NORTON Clipper patří k absolutní špičce na světovém trhu diamantového řezání. Vaši práci posouvají na vyšší, profesionální úroveň.

 

Stolové pily NORTON Clipper usnadňují práci v každém aspektu. Odnímatelné nohy a praktická transportní kolečka oceníte při manipulaci a skladování. Aretace řezné hlavy nebo přesné pravítko vám přijdou vhod při provádění přesných řezů – ať už přímých nebo pod úhlem. Kryt kotouče s odklopným víkem vás příjemně překvapí při výměně nástroje. Jednoduché, efektivní, precizní.

 

Stolové pily NORTON Clipper myslí na každý detail. Přesvědčte se o tom a vybírejte z našeho sortimentu stolových pil pro obkladače, pil na zámkovou dlažbu, kamenických pil nebo blokových pil pro řezání zdiva.

 

 

Pily pro obkladačelehké kompaktní stolové pily od kufříkové velikosti až po stolové pily s robustní konstrukcí. Vhodné pro řezání obkladů a dlažeb z různých materiálů.

 

Stolové pily na zámkovou dlažbukompaktní stolové pily určené na zámkovou dlažbu, obrubníky nebo chodníkové dlažby.

 

Kamenické stolové pilyrobustní kamenické pily pro profesionální využití. Vhodné pro kameníky, kamnáře, šamotáře a náročnější stavební firmy. Vyznačují se vysokou přesností řezu.

 

Blokové pilyvelmi robustní stolové pily pro řezání zdících bloků a rozměrnějších materiálů, které patří k těm nejlepším na trhu.

 

Průmyslové pily - mobilní a robustní, výkonné  a přesné. Průmyslové pily NORTON Clipper pro efektivní a přesnou práci.


stolová pila NORTON Clipper                 stolová pila NORTON Clipper                stolová pila NORTON Clipper               stolová pila NORTON Clipper    

 


 

Na stolové pily značky NORTON Clipper provádíme již 20 let autorizovaný servis s dodávkou náhradních dílů.